Aktualności

Aktualnosci

Góra

NOARK Electric rozszerza portfolio o nowe produkty

W ramach ciągłego utrzymywania dynamicznego tempa rozwoju nowych produktów, Noark wprowadził na rynek trzy nowe produkty: wyłączniki nadprądowe DC Ex9BP-JX, wyłączniki różnicowoprądowe typu B Ex9LB63 oraz nową gamę uniwersalnych metalowych obudów MHS.

Góra

Wprowadzanie nowego wizerunku marki

17.09.2018

Świętując nasz 7 rok na rynku europejskim, z przyjemnością podzielimy się z Państwem naszym nowym  wizerunkiem marki, który odzwierciedla naszą transformację oraz kładzie nacisk na nasze zobowiązanie do dostarczania na rynek jakościowych i niezawodnych produktów.

Góra

NOARK wprowadza na rynek nowe zmienione katalogi produktów

17.07.2018

Z dumą przedstawiamy nasze nowe katalogi w obejmujące pełną gamę oferowanych przez nas produktów - w tym najnowszą aparaturę, które wprowadziliśmy na rynek.

Noark Electric sponsoring

27.04.2018

Pokazujemy nasze wsparcie i zachęcamy ciężko pracujące talenty, pasjonujące drużyny sportowe i wspieramy innowacyjne projekty za pośrednictwem różnych programów sponsorskich.

Noark Electric – wyzwanie dla biegaczy

29.03.2018

"Moje przebiegi pomagają mi lepiej wykonywać swoją pracę, ponieważ pomagają mi oczyścić umysł, dzięki czemu czuję się gotowy do podbicia mojej listy rzeczy do zrobienia i uzyskania wszystkiego, co chcę osiągnąć".​

Cennik

05.01.2018

Oficjalny cennik firmy NOARK Electric Sp. z o.o.

Promocja “10za10”

17.10.2017

Wypróbuj wyjątkowej jakości styczniki, przekaźniki i wyłączniki -
skorzystaj z promocji „10za10”

Promocja - narzędzia dla Elektryków!

07.08.2017

Skorzystaj z promocji NOARK! Przy zakupie produktów NOARK za 1500 zł netto otrzymasz komplet profesjonalnych narzędzi gratis.

NOARK katalogi produktow

Katalogi mają nowoczesny, odświeżony wygląd i zostały zaprojektowane tak, aby były szybkie i łatwe w użyciu. Możesz znaleźć wszystkie ważne dane, a także opisy techniczne dowolnego produktu NOARK, dzięki czemu z łatwością będziesz w stanie stwierdzić czy produkt może zaspokoić Twoje potrzeby.